Ще одна медаль від олімпійської призерки

Лише 13 серпня Олена Старікова завоювала "срібло" у гіті, як вже через три дні знову підійнялась на п'єдестал чемпіонату Європи, пише 24 канал.

Дивіться також Proud to be Ukrainian, – скелелаз Болдирєв став чемпіоном мультиспортивного Євро

Олімпійська призерка пробилась до фіналу у кейрині, де у контактній боротьбі здобула "бронзу".

Суперництво в українки були дуже потужне. Серед претендентом на перемогу була Матільда Грос, Лея Фрідріх, Урсула Лось, Нікі Дегрендель та Софі Кейпвелл.

На щастя, Старіковій вдалось продемонструвати характер та у спекотному заїзді вирвала медаль. Переможницею стала німкеня Лея Фрідріх.

Цікаво, що саме Фрідріх наша велогонщиця здолала у чвертьфіналі спринту на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

Олена Старікова – бронзова призерка Мультиспортивного Євро-2022 у Мюнхені.

Призерки кейрину

1. Лея Фрідріх (Німеччина)
  2. Урсула Лось (Польща)
  3. Олена Старікова (Україна)

Нагадаємо, що у 2020-му році українська велогонщиця стала чемпіонкою Європи у кейрині.