Олександрія – Десна 1:5

Голи: Третьяков, 46 – Філіппов, 29, 79, (пен.), Калітвінцев, 44, Гітченко, 56, Тотовицький, 90+6
Вилучення: Бабогло, 60 (Олександрія)

Дивіться також "Шахтар" у дощовому матчі мінімально переміг "Колос": відео

Ще до перерви підопічні Олександра Рябоконя заробили гандикап у два голи завдяки точним ударам Олександра Філіппова на 29-й хвилині та Владислава Калітвінцева (45).

Одразу по перерві Максим Третьяков потужним ударом в лівий верхній кут відквитав один м’яч, але чернігівці відповіли потрійним ударом. На 57-й хвилині Андрій Гітченко відзначився у воротах колишнього клубу, а на 79-й хвилині Філіппов з пенальті оформив дубль.

Остаточний рахунок на табло на шостій компенсованій хвилині встановив Андрій Тотовицький - 5:1.

Також на 60-й хвилині справи "Олександрії" стали ще гіршими. Владислав Бабогло за фол у чужому штрафному отримав другу жовту картку від Євгена Арановського. У верховій боротьбі центрбек вдарив Гітченка та залишив команду вдесятьох. Другий матч поспіль "Олександрія" завершує не в повному складі.

Олександрія – Десна відеоогляд матчу

• Успіх на стадіоні "Ніка" дозволив "Десні" за додатковими показниками обійти "Зорю" і піднятися в турнірній таблиці на третє місце. А ось "Олександрія", яка програла два останні поєдинки із загальним рахунком 2:10, як і раніше – п'ята.