Олександрія – Чорноморець 1:1

Голи: Ковалець, 67 – Алефіренко, 35

У минулому турі Руслан Ротань здобув першу перемогу в чемпіонаті УПЛ. Тож у матчі з Чорноморцем тренер "містян" сподівався продовжити переможну серію, пише 24 Канал.

Оце так Львів все ближче до Першої ліги: Дніпро-1 без проблем розібрався з аутсайдером УПЛ – відео

Ротань потрапив у нічийну смугу

Господарі поля з перших хвилин поєдинку намагалися більше контролювати м'яч. Підопічні Романа Григорчука відповідали на це гострими контратаками та небезпечними стандартами.

За десять хвилин до завершення першого тайму "моряки" вийшли вперед. Орендований у Зорі форвард Алефіренко немов на велосипеді пройшов крізь захист Олександрії та технічно переправив м'яч у сітку воріт Непогодова.

Коли команди готувалися вже йти на перерву, червону картку отримав ексгравець Олександрії Олександр Демченко. Таким чином він "підіграв" своїй колишній команді.

Підопічні Ротаня зуміли скористатися чисельною перевагою в середині другого тайму. Після подачі з кутового Калітвінцева, капітан Олександрії Ковалець краще за всіх зорієнтувався у штрафному майданчику та зрівняв рахунок. До речі, свого часу Кирило захищав кольори Чорноморця.

Усі намагання гравців Олександрії вирвати перемогу завершилися нічим. У підсумку свисток арбітра зафіксував нічию 1:1. Зазначимо, що п'ять із шести останніх матчів містян" завершилися з нічийним результатом.

Результат в матчі не вплинув на розташування суперників в турнірній таблиці. Олександрія продовжує утримувати 5-ту сходинку, а Чорноморець залишився на 11-й.