18-річна українська біатлоністка, попри шалений вітер, непогана впоралась на вогневому рубежі. На перших трьох стрільбах Меркушина-молодша схибила по одному разу, а от остання четверта стрільба була у виконанні Олександри бездоганною – 5 із 5-ти та у підсумку почесне третє місце в "індивідуалці", пише 24 канал.

Переможницею індивідуальної гонки стала німкеня Юлія Кінк, яка фінішувала з двома промахами.

"Срібло" чемпіонату світу-2023 серед юніорів здобула представниця Швейцарії Алессіа Лаагер, яка з трійки призерок найменше схибила на вогневому рубежі – один постріл у "молоко" із 20 мішеней.

Інша українка Олена Городна заїхала у топ-10. Біатлоністка закрила 19-ть із 20-ти мішеней та фінішувала сьомою. За крок від квіткової церемонії.

Справи у двох інших наших представниць йшли не так яскраво. Ксенія Приходько та Марія Голоборода відзначились поганою стрільбою та фінішували аж у п'ятому та шостому десятках "індивідуалки".