У другий змагальний день на ЄЮОФ-2023 відбулися гонки біатлонного турніру. Програма змагань включала індивідуальні гонки для жінок та чоловіків.

Виступ представників чоловічої команди України відверто розчарував, оскільки найкращим результатом стало 46-те місце Миколи Грущака. Інші два українських учасника гонки опинилися за межами топ-50.

Бійцівський характер Меркушиної

У жіночій індивідуальній гонці найкращий результат продемонструвала Олександра Меркушина. Проте "індивідуалка" не просто складалася для української біатлоністки. На першому вогневому рубежі вона допустила дві помилки, опинившись на межі топ-30.

Проте Олександра продемонструвала справжні бійцівські якості. Вже після другої стрільби вона була 14-ю. На наступних двох вогневих рубежах Меркушина чисто відстрелялася, що дозволило їй потрапити на п'єдестал.

У підсумку 18-річна українська біатлоністка завоювала бронзову медаль. У топ-20 також потрапила Тетяна Тарасюк, яка допустала лише один промах. Третя учасниця від України Валерія Шейгас фінішувала 37-ю.

Чемпіонкою у цій дисципліні стала німкеня Юлія Таннгаймер, а срібло у Вольдії Жальмас Полін з Франції.