Арум ставить на те, що бій Джошуа – Ф'юрі не відбудеться

Боб Арум, глава промоутерської компанії Top Rank, заявив, що досі немає ніякої інформації щодо поєдинку Джошуа – Ф'юрі. За його словами, Едді Хірн, менеджер Джошуа, не повідомляв новин про бій.

До теми Це важкий бій, – Гвоздик застеріг Усика від поєдинку з Джошуа

Боб Арум вважає, що бій Ф'юрі з Джошуа не відбудеться. За таких обставин команда чемпіона WBC планує переговори з американцем Деонтеєм Уайлдером.

Якби мені довелося ставити на те, відбудеться бій Тайсона Ф'юрі з Ентоні Джошуа чи ні, то я б сказав ні. Перехід до переговорів з Деонтеєм Уайлдером можливий,
– сказав Арум.

Едді Хірн заявляв, що поєдинок Джошуа з Ф'юрі відбудеться влітку 2021 року у Саудівській Аравії. Натомість Арум назвав слова Хірна – міражем.

Разом з тим, на думку промоутера, Джошуа доведеться зустрітися з українцем Олександром Усиком, якщо поєдинок з Ф'юрі перенесуть на зиму.

"Хірн зневірився. У нього є ще один бій з Джошуа, він хоче, щоб це був поєдинок проти Ф'юрі. Але якщо бій з Тайсоном буде відкладений до зими, то Ентоні доведеться битися з Усиком, а це не така велика подія. У цьому випадку Едді рухає відчай. У нього закінчився час. Він не говорив з нами вже два тижні", – резюмував Арум.

Зауважимо, що Арум вже вдруге говорить про те, що поєдинок Джошуа – Ф'юрі може зірватися.

  • Зауважимо, що Ф'юрі та Джошуа можуть визначити абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. Тайсон утримує титул WBC, коли в руках Джошуа пояси WBA, WBO, IBF.
  • У цій історії українець Усик – офіційний претендент на титул WBO. Олександр не поспішає битися з Джо Джойсом, адже чекає, що вирішать Джошуа з Ф'юрі.