Українець Олександр Усик в серпні досяг гучної перемоги. Боксер вдруге поспіль здолав Ентоні Джошуа та залишив при собі чемпіонські пояси WBA, WBO та IBF у надважкій вазі.

До теми Усик запропонував Джошуа свою допомогу у підготовці до наступного бою

Тепер всі обговорюють можливий бій українця за абсолюта із Тайсоном Ф'юрі, адже саме він володіє поясом WBC. Правда, поки спортсмен хоче взяти перепочинок і зайнятись позабоксерськими справами.

На вихідних Усик відвідав матч Полісся – Маріуполь в Житомирі. Також разом з гравцями команди-господарки Олександр зустрівся з фанами Полісся в одному з пабів-бомбосховищ міста.


Усик у пабі-бомбосховищі Житомира / сайт Полісся

Боксер підписав фірмову футболку для житомирської 95-ї десантно-штурмової бригади, яку разом з необхідними речами передадуть на фронт. Серед них – автомобілі, генератори та радіостанції. Сам Усик висловився про зустріч з фанатами.

Я був радий побачити хлопців і щиро вболівав за команду, оскільки вона насправді стала мені близькою. Приємно бачити, що житомиряни так підтримують Полісся тут, у пабі-бомбосховищі, бо через війну вони не можуть зробити це на трибунах,
– заявив Олександр.

Нагадаємо, що взимку Усик тренувався у складі Полісся на зборах в Туреччині. Боксер навіть взяв участь у матчі проти Вереса на товариському турнірі Winter Cup, відігравши 15 хвилин.

До теми Не Усик: Ф'юрі заявив про бажання провести наступний бій у 2022 році

До слова, Олександр готовий битися із Ф'юрі, але поки спортсмени лише обмінюються словесними випадами. Українець не хоче битися цього року, тоді як Тайсон наполягає саме на грудні 2022 року.