Промоутер українця Олександр Красюк вже порівняв гонорари Олександра Усика та Володимира Кличка, який у 2013-му році перебоксував "руского вітязя" Алєксандра Повєткіна.

Читайте також "Усик – вбивця": відомий боксер назвав фаворита бою століття у хевівейті

Тепер Усик заробляє мільйони

Представник команди 37-річного боксера із Сімферополя запевнив, що для Усика це буде найбільший контракт у його кар'єрі за двобій із Тайсоном Ф'юрі. Йшла мова про понад 17 мільйонів доларів. Саме стільки Кличко-молодший отримав за перемогу над росіянином.

Нагадаємо, що свій найбільший гонорар українець заробив після реваншу із Ентоні Джошуа. Тоді європейська преса повідомляла, що Олександр збагатився близько 30 мільйонами.

Це космічні гроші, якщо порівнювати їх із першою зарплатою у житті Олександра Усика.

37-39 гривень,
– відповів Усик.

Саме стільки боксер отримав вперше у своєму житті.

Цікаво, що було багато інсайдів про орієнтовний гонорар Усика за бій з "Циганським королем". За інформацією відомого інсайдера Майкла Бенсона, український чемпіон світу із боксу може отримати до 68 мільйонів доларів.

  • Пригадаємо, що бій Усик – Ф'юрі повинен був відбутись 17 лютого. Однак на початку останнього місяця зими Тайсон травмувався під час одного зі спарингів. Британець отримав розсічення над правим оком, через яке довелось перенести зустріч за абсолют на 18 травня.
  • Хоча було дуже багато сумнівів щодо правдивості ушкодження Ф'юрі, який вже повернувся до тренувань.