Президент Всесвітньої боксерської організації Франсісо Валькарсель назвав ім'я Олександра Усика. Український боксер став "Бійцем 2022-го року".

Дивіться також Присвячений Україні: WBC подарувала Усику спеціальний синьо-жовтий пояс – урочисте фото

Валькарсель: У тебе велике серце

Глава WBC виділив велике серце Олександра, який на ринзі боровся за усю Україну.

У тебе велике серце. Я знаю, що ти боровся за всіх своїх людей. Ти "Боєць року", сподіваюся, тобі це сподобається,
– сказав Валькарсель.

"Коли ми зробили Усика обов'язковим претендентам, інші хлопці скаржилися. У нас були судові розгляди, але ми досягли позитивного результату. Ми дотримувалися правил і мали рацію, тому що Усик заслужив бути обов'язковим. Ми пишаємось тим, що ти тут. Ми пишаємося тобою, Егісе Клімасе, поряд з тобою найкращий боєць у світі", – додав президент організації.

Усик захистив чемпіонські титули

  • 21 серпня 2022 року Олександр провів реванш проти Ентоні Джошуа. Друге протистояння далась Усику складніше, аніж це було у першій зустрічі. Українцю діставалось значно більше.
  • У чемпіонських раундах український боксер навіть поплив, але зміг повернутись у бій та провести увесь 12-раундовий шлях. Усик не дозволив Джошуа взяти реванш.
  • Олександр не лише захистив титули, а й здобув вакантний пояс чемпіона за версією журналу The Ring. Усику для здобуття абсолютного чемпіона світу потрібно забрати у Тайсона Ф'юрі лише пояс WBC.