Клубний чемпіонат світу з волейболу відбудеться з 7 по 11 грудня. Місцем проведення організатори обрали Бразилію. І запросили на турнір шість команд. Дві команди мали представляти Європу – переможець Ліги чемпіонів польська Закса та фіналіст турніру Трентіно з Італії.

Нагадаємо Україну позбавили права прийняти чемпіонат Європи з волейболу 2023 року

Але керівництво Закси вирішило відмовитися від участі в турнірі. Вони це пояснили проблемою з логістикою та напружним календарем у грудні.

Відтак замість Закси на клубному чемпіонаті світу виступить італійська Перуджа, за яку і виступає український догравальник Олег Плотницький. В минулому сезоні Перуджа дійшла до півфіналу Ліги чемпіонів та посіла третє місце.

Нагадаємо, Олег Плотницький є одним із лідерів збірної України. З командою він дійшов до чвертьфіналу чемпіонату Європи. А на самому турнірі став лідером за ейсами серед всіх гравців.

Завдяки успішному виступу на чемпіонаті Європи, збірна України отримала запрошення виступити у кваліфікації Олімпіади-2024. Окрім чоловічої збірної, таке ж запрошення отримала і жіноча збірна України з волейболу.