Ще одне викрадення від окупантів

Останнім часом побільшало викрадень окупантами спортсменів. За інформацією Бердянської міської ради неприємний інцидент стався ще 15 травня.

До теми У Новій Каховці окупанти відпустили з полону арбітриню, яку викрали 9 травня

Інформація вже передана до правоохоронних органів України та Запорізької обласної військової адміністрації. Станом на 19 травня про цей інцидент розповіли в інформаційно-бойовому зведенні сил оборони щодо стримання та надання відсічі російській збройній агресії у Запорізькому напрямку.

Сергій Певнев – чемпіон України та світу з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту у цьому виді.

Викрадення Петрової з-під власного будинку

  • Нещодавно резонансна ситуація склалась у тимчасово окупованій Новій Каховці. 9 травня росіяни викрали українську арбітриню Ірину Петрову. 9 травня група нетверезих чоловіків із георгіївськими стрічками незаконно забрали у відділок поліції футбольну тренерку.
  • Начебто Петрова відмовилась судити турнір, який організували окупанти до "Дня пабєди".
  • Викрадення сталось близько 16:00 біля будинку, де мешкала арбітриня.
  • Раніше 37-річна Петрова брала участь у мирних мітингах на підтримку України. Ірина з синьо-жовтим плакатом із написом "Нова Каховка – це Україна" виходила на українські акції на окупованій загарбниками території.
  • Арбітриня розповіла, що через батьків не змогла виїхати на підконтрольну Україні територію.
  • 13 травня окупанти відпустили її з полону. Цю хорошу інформацію підтвердила Каховська міська територіальна громада.
  • До 24 лютого Петрова неодноразово призначалась на міжнародні поєдинки жіночих команд, а також національних серед чоловіків. Суддівську роботу жінка поєднує з тренерством.

Повний текст публікації