Суперники знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці Західної конференції. Господарі є лідерами чемпіонату, а гості посідають передостаннє місце, тож явним фаворитом поєдинку вважалася Оклахома, яка підтвердила цей статус на всі 100 відсотків, пише 24 Канал.

Рекордна перемога Оклахоми

Старт поєдинку не віщував ганьби для гостей. Вони набрали перші 5 очок в матчі, проте після цього на майданчику була лише одна команда.

"Тандер" відірвалися від суперника вже за результатами першої 12-хвилинки (36:24), після чого дві чверті просто знищували гостей. За результатом стартових 36 хвилин рахунок на табло фіксував принизливі для "блейзерс" – 118:56.

В останній чверті команди вже грали на рівних та закінчили поєдинок з тією ж різницею в 62 очки – 139:77. Такий рахунок став повторенням п'ятого в історії ліги результату за підсумковою різницею.

Що цікаво, антирекорд ліги належить тріумфаторам матчу. У грудні 2021 року Оклахома поступилася Мемфісу з рахунком 79:152 (-73). А востаннє різниця в 62 очки була зафіксована в листопаді 1991 року, тоді Голден Стейт розгромив Сакраменто з рахунком 153:91.