Майже три роки Бондарев був гонщиком у картинговій категорії OK-Junior, де змагаються пілоти від 12 до 14 років. За цей час він виріс як справжній професіонал у цьому виді автоспорту.

До теми Фантастичний успіх: 14-річний українець очолив світовий рейтинг картингістів

Розпочинав Олександр свій шлях у юніорській категорії OK-Junior разом зі своєю сімейною командою. За рік роботи разом вони зуміли вперше у кар’єрі пілота піднятися на подіум у серії WSK, а завершили його на нагородженні щорічної церемонії FIA Prize Giving: за підсумками 3-х етапів FIA Karting Academy Trophy, гонщик став бронзовим призером цих перегонів.

У 2022 році Бондарев приєднався до британської команди Ricky Flynn Motorsport. Це стало наступним серйозним кроком для пілота. Цей рік був найважчим за усе перебування Олександра в OK-Junior. Сезон почався з того, що українець уже з перших перегонів лідирував у чемпіонатах. У березні Олександр став першим українцем в історії, котрий здобув титул Чемпіона у Світовій Картинговій Серії WSK — WSK Super Master Series. Наприкінці квітня гонщика спіткала жахлива аварія — після неї Бондарев пережив 10 проведених операцій та пів року реабілітації. І все ж, Олександр не просто повернувся на трек, він завершив сезон на подіумі — другим місцем у перегонах LeCont.

2023 рік став проривом у кар’єрі для українського картингіста. Олександра у складі нової картингової команди Kart Republic став першим українцем в історії картингу і України, хто завоював титул чемпіона Європи. Згодом він спершу підписав контракт з Prema, однією з найсильніших і потужних автогоночних команд, а потім команда Формули-1 вперше в історії підписала українця: Олександр приєднався до професійної гоночної академії Williams Racing.

Надалі картингіст переходить у дорослу вікову категорію ОК, де змагаються пілоти від 14 років.

Партнером Олександра Бондарева виступає благодійний фонд Favbet Foundation, який опікується молодим поколінням та запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку.