На 57-й хвилині рахунок у поєдинку став 3:0 на користь "трьох левів". Голом відзначився Сака, пише 24 канал.

Дивіться також До рекорду залишився один гол: Кейн подвоїв перевагу Англії над Сенегалом – відео

Сенегалу потрібно створити диво

Англія розпочала гольову атаку з лівого флангу. Кейн віддав на фланг на Фодена, простріл від Філа знайшов вільного Сака. Букайо втретє змусив Менді виймати м'яч із власної сітки воріт у цьому матчі. Голкіпер Сенегалу виставляв руку, але лише кінчиками пальців доторкнувся до м'яча.

Одноклубник Олександра Зінченка по лондонському Арсеналу "ховає" усі шанси та надії Сенегалу на чвертьфінал Мундіалю у Катарі.

Сака забив свій третій гол на ЧС-2022. Раінше двічі він засмучував голкіпера Ірану у першому турі групового раунду Мундіалю.