Матч у Борисові запам'ятався великою кількість голів. Але сильнішими у цій гольовій перестрілці були господарі та вийшли у чвертьфінал турніру, пише 24 канал.

Цікаво Українець Роман Григорчук на чолі "Шахтаря" став чемпіоном Білорусі: команду тренував Вернидуб

Гол українця у Білорусі

Вже на старті поєдинку БАТЕ відкрив рахунок завдяки голу Міліча.Ще до перерви команди двічі записували прізвища на табло місцевого стадіону – 2:1.

За такого рахунку ініціативу у власні руки взяв український легіонер Динамо-Брест Олександр Нойок. Він відгукнувся на передачу українця Артема Мілевського та завдав потужного удару з-за меж штрафного – 2:2.

Але динамівці не змогли дотиснути суперника, пропустивши ще два результативні удари у власні ворота – 4:2. Саме таким став остаточний рахунок зустрічі.

Визначився останній участь чвертьфіналу. Цей поєдинок був перенесеним матчем 1/8 фіналу. Решта зустрічей відбулись ще у жовтні.