Відтак "Інгулець" змушений матчі УПЛ проводити на іншому стадіоні.

До слова: Іспанія – Україна: стало відомо, де відбудеться матч Ліги націй

Вже в неділю, 23 серпня, "Інгулець" проведе перший матч в УПЛ. Для команди це буде домашня гра. Спочатку на офіційних сторінках команди в соціальних мережах був опублікований анонс, в якому вказувалося, що команда цей матч зіграє в Кропивницькому на стадіоні "Зірка". Там же в коментарях вказувалося про те, що саме цей стадіон буде домашнім для "Інгульця".

Водночас українські ЗМІ (канали "Футбол 1/2/3" та SportArena) переконували, що "Інгулець" в новому сезоні виступатиме на "Дніпро-арені". При цьому що перший матч команда проведе якраз проти "Дніпро-1", для кого це домашній стадіон.

Та згодом в "Інгульці" змінили місце проведення матчу. Гра першого туру УПЛ проти "Дніпро-1" таки відбудеться на "Дніпро-арені". Але цей стадіон не буде домашнім для команди.

"За взаємною домовленістю між клубами, матч 1-го туру FavBet Ліги між командами "Інгулець" – "Дніпро-1" відбудеться на "Дніпро-арені" і розпочнеться 23 серпня о 14:00. Матч відбудеться без глядачів. Натомість матч-відповідь другого кола відбудеться на стадіоні "Зірка". Всі інші домашні матчі першого кола проходитимуть саме у Кропивницькому", – пояснили перенесення матчу в "Інгульці".

Відзначимо, що село Петрове, де базується клуб, менше, аніж за 100 кілометрів від Кропивницького. Натомість до Дніпра на гру команді доведеться добиратися щонайменше 150 кілометрів.