У понеділок, 12 червня, збірна України провела свій перший матч під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва. Стартовий тиск "Бундестіму" приніс свої плоди вже на 6-й хвилині поєдинку, пише 24 Канал.

До теми Бойовий склад на Німеччину: Ребров визначився з основою на свій дебютний матч у збірній України

З перших хвилин збірна Німеччини притисла наших футболістів до воріт. Небезпечний момент виник на 2-й хвилині поєдинку, але удар Нікласа Фюллькруга пролетів повз праву стійку.

"Орли" досягли свого на 7-й хвилині зустрічі. Захисник дортмундської Боруссії Маріус Вольф завдяки рикошету від Фюллькруга відправив м'яч у сітку Трубіна. 1:0 – "Бундестім" повів у рахунку.

Відео голу Вольфа

Нагадаємо, що Німеччина та Україна провели 8 очних зустрічей. "Синьо-жовті" ще не виграла жодної, натомість програла п'ять разів та тричі зіграла внічию.