Збірна України готується до свого другого поєдинку у 2023 році. У понеділок, 12 червня, "синьо-жовті" зіграють товариський матч проти Німеччини у Бремені.

До теми Наш герой – Сергій Ребров: чого очікувати від збірної України під керівництвом нового тренера

Для новоспеченого тренера Сергія Реброва це буде перша зустріч на чолі збірної. Напередодні спарингу наставник розповів про важливість матчу для України під час війни.

Дякуємо Німеччині за те, що вона одна з найбільших партнерів України у війні. Ми раді зіграти тут у 1000-ому матчі для німців. Для мене та людей у моїй країні футбол – це емоції. А нам бракує позитивних емоцій через війну. Кожен день ми дивимось новини та те, що коїться на війні. Я сказав гравцям, що ми маємо подарувати українцям емоції та підтримати їх. На полі ми покажемо свій характер. Ця гра неофіційна, але все одно важливо показати себе. Для мене важливо те, що ми тут, що ми показуємо, що Україна жива і ми граємо у футбол,
– заявив Сергій Ребров.

Також капітан національної команди Андрій Ярмоленко віддячив німцям за підтримку нашої країни: "Я також хочу подякувати німецькому уряду та народу за допомогу Україні. Гравцям складно, але ми маємо бути сильними. Бо ми – українці. Ми маємо грати у футбол заради наших людей та принести у їх життя щось позитивне".