Німеччина – Україна 3:1

Голи: Сане, 23, Вернер, 33, 64 – Яремчук, 12

Дивіться також Німеччина – Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги націй

​Перед матчем

• Німці 11 листопада провели товариський матч зі збірною Чехії, в якому здобули скромну перемогу з рахунком 1:0. По грі було добре помітно, що Бундестім вийшла на поле без великого бажання. І це незважаючи на те, що всі лідери команди матч з чехами пропускали.
  • Але в будь-якому випадку, головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов отримав певну інформацію, і тепер розуміє, на кого він може розраховувати в більш важливих матчах в рамках Ліги націй.
  • Збірна України теж непогано розім'ялась перед Лігою націй. Команда Андрія Шевченка провела товариський матч з Польщею. Ось тільки на відміну від німців, Україна програла – 0:2. Але об'єктивно кажучи, рахунок в даному випадку абсолютно не по грі. Той випадок, коли можна сказати, що програвшій команді не пощастило.
  • У поточному розіграші німецька команда досі здобула лише одну перемогу. В середині жовтня Німеччина без особливих зусиль переграла українців (2:1) в Києві, хоча по великому рахунку й не скажеш, що матч був простим.

Гольовий початок

На початку матчу міг би вийти автогол, але Соболю пощастило, що він зрізав м'яч не в ворота, перехоплюючи передачу з лівого флангу.

На 11-й хвилині українці несподівано відкрили рахунок у матчі. Зубков зберіг м'яч в боротьбі у штрафному і зумів скинути під удар Роману Яремчуку. Форвард невідпорно пробив у ближній кут.

Відео голу Яремчука

Німці одразу кинулися відіграватися. Вернеру вдалося випередити П'ятова на м'ячі при закиданні в лівий фланг нашої штрафної, але з порожніх воріт Забарний виніс м'яч після спроби перекидання голкіпера.

На 23-й хвилині українці пропустили контратаку після помилки Зінченка на чужій половині. Обікрав його Горецка, і тут запустив у прорив Сане. Лерой пробив в дальній кут без шансів для П'ятова.

Відео голу Сане

Згодом Пятов дістав з правої дев'ятки підкручений м'яч, який туди запускав дальнім ударом Гореца.

На 33-й хвилині Німеччина і зовсім вийшла вперед. Пройшов закид на Горецку, той прийняв непростий м'яч і зумів прострілити на Тімо Вернера. Той замкнув в порожні ворота – 2:1.

Відео першого голу Вернера

Три удари – три стійки

Після перерви підопічні Андрія Шевченка ледь не зрівняли рахунок. Зінченко скористався моментом свободи на лінії штрафного, пробив, трапився рикошет – м'яч потрапив у стійку.

Відео удару Зінченка у стійку

Вдалося Забарному стати на шляху м'яча у ворота при спробі Сане завершити навіс з лівого флангу. Згодом Гнабрі пробачив збірну України – Серж отримав можливість для удару, але скористався нею невдало.

На 64-й хвилині Німеччина закріпила перевагу третім забитим м'ячем. Пройшов простріл Гінтера, Вернер виявився на ударі і з рикошетом зміг переграти П'ятова.

Відео другого голу Вернера

Через 10 хвилин стійка вдруге врятувала Німеччину від пропущеного м'яча. Дальня штанга зустріла спробу Марлоса закрутити м'яч з правого флангу штрафної.

Відео удару Марлоса у стійку

Згодом Мораес відібрав м'яч на чужій половині, пробив на удачу, м'яч подвійним рикошетом полетів у штангу воріт Нойєра. Третя стійка для України в другому таймі.

Відео удару Мораеса у стійку

• Таким чином, Україна програла другий матч Німеччині, але зберегла 3 місце у групі 4 Ліги націй, випереджаючи Швейцарію на три бал, та програючи Іспанії два пункти.