"Ми переможемо"

Бойко подякував українцям, які роблять вагомий вклад для нашої перемоги. Денис наголосив, що ще ніколи він так не пишався своїм корінням, як сьогодні.

Читайте також Люди, які пішли воювати за нашу країну, це супергерої, – голкіпер Динамо Бущан

Дорогі українці, вже минув місяць, як ми захищаємо нашу країну, її межі, цілісність і незалежність. Хочу подякувати кожному з вас за те, що він робить для того, щоб ми перемогли у цій війні,
– сказав голкіпер.

"Окреме спасибі хочу висловити нашій армії та волонтерам. Ці люди, щодня і щохвилини, ризикують власним життям, роблять все можливе і неможливе, щоб ми відчували себе захищеними, щоб наша країна перемогла. Я ніколи в житті так не пишався тим, що я українець", – наголосив Бойко.

Спортсмен не сумнівається у перемозі України.

"Я народився у Києві у незалежній мирній Україні й хочу, щоб наша країна залишилася такою: незалежною, мирною, цільною. Ми зробимо все можливе для цього. Ми переможемо. Ми вже це зробили", – додав воротар киян.

На час повномасштабної війни Динамо перебралось у Дрогобич, що на Львівщині. Разом із командою немає головного тренера Мірчі Луческу. Наставник у перші дні війни полетів у рідну Румунію.