Зінченко наголосив, що людям за кордоном важко усвідомити життя українців. Тому він намагається донести європейському суспільству всю правду.

Дивіться також Зінченко назвав свого найкращого друга в Арсеналі та розповів про важливість колективу в футболі

Зінченко вкотре нагадав про війну в Україні

"Ніхто не може усвідомити, через що проходять українці, особливо ті, хто зараз перебуває в країні, намагаючись пристосуватися до бомб над головою. У мене вже двоє дітей, і я не можу уявити, що моя родина під час нічної сирени мусить ховатися в бомбосховищі.

Людям дуже важко пояснити, що відбувається в Україні. Ми, футболісти, які виступають за кордоном, розповідаємо тут про трагедію нашого народу й намагаємося допомогти, чим можемо, як тільки можемо", – сказав Зінченко.

Лідер Арсенала наголосив, що певною мірою люди втомилися від війни, але треба продовжувати допомагати українцям. Також він зазначив, українські гравці намагаються хоч якось розрадити свій народ.

На нас, футболістах, додаткова відповідальність. Ми можемо подарувати українцям позитивні емоції, змусити посміхнутися, порадувати хоча б на декілька хвилин. Це наш обов’язок — дарувати їм радість. Це те, що ми намагаємося робити щоразу, коли вдягаємо футболку з українським гербом на грудях,
– додав Олександр.

Що відомо про повернення українця на поле

  • Зінченко пропустив вже чотири останні матчі Арсеналу через травму литкового м’яза. Спочатку очікувалося, що він пропустить менше часу, але лікування розтягнулося на місяць.
  • Тепер, у березні, Мікель Артета сподівається використати українця в грі проти Шеффілда.
  • Нагадаємо, що Олександр перейшов в Арсенал влітку 2022 року із Манчестер Сіті за 35 мільйонів євро.