Нідерланди – Шотландія 2:2

Голи: Депай, 17, 89 – Хендрі, 11, Нісбет, 63

Рахунок матчу був змінений вже на 11-й хвилині. Нідерландці першими створили загрозу, але забив суперник. Хендрі завдав більярдного удару з-за меж штрафного. М'яч полетів точно у кут воріт – 0:1.

До слова Гравці FAVBET вірять у перемогу Франції на Євро-2020

Команди обмінялись моментами, але реалізувати їх не вдалось. Але вже через шість хвилин після пропущеного голу господарі поля зрівняли цифри на табло. Депай підхопив м'яч на межі штрафного та ударом з льоту прошив голкіпера збірної Шотландії – 1:1 До перерви рахунок матчу не змінювався.

На 63-й хвилині знову вперед вийшли гості. Футболісти Шотландії вибігли у стрімку контратаку, Нісбет відгукнувся на передачу на дальній стійці та вивів Шотландію вперед – 1:2.

Здавалось, що нідерландці вже не зможуть відігратись у зустрічі. Але гравці думали інакше. Вони заробили перспективний штрафний, який взявся виконувати автор першого голу Нідерландів у поєдинку. Депай потужний та водночас майстерним ударом зрівняв рахунок. Голкіпер лише поглядом провів м'яч у сітку власних володінь – 2:2. Нападник оформив дубль у матчі.

• Більше команди не забивали. У підсумку – 2:2 бойова нічия напередодні Євро-2020. Свій перший матч Нідерланди зіграють проти збірної України Андрія Шевченка. Поєдинок відбудеться 13 червня. Шотландія стартує на чемпіонаті Європи матчем проти Чехії (14 червня).