Нешвілл на рідній арені приймав Монреаль. Господарі мали чудову 8-матчеву серію перемог та вважалися явними фаворитами зустрічі, пише 24 Канал.

Фантастична випадковість

Проте цієї ночі домашні стіни не зіграли на користь господарів, а навпаки допомогли гостям, причому зробили це в прямому сенсі.

На початку другого періоду "хижаки" мали комфортну перевагу та вели в рахунку 2:0. На 37-й хвилині гості відіграли одну шайбу, а вже за 6 секунд було відновлено паритет, і зробили це Канадієнс у дуже незвичній манері.

Захисник Давід Савар випадково закинув шайбу у ворота з центру майданчика, скориставшись неймовірним за траєкторією рикошетом від захисного скла. Ніхто на арені не очікував на такий поворот подій і були шоковані, особливо це стосувалося воротаря Нешвілла.

Неймовірне взяття воріт у НХЛ: дивіться відео

Зазначимо, що, в підсумку, основний час закінчився з рахунком 3:3, а в овертаймі гості змогли вирвати перемогу та перервали успішну серію "хижаків".