Джеффрі Джон Вулф – Сергій Стаховський 2:0 (6:3, 6:4)

Тенісисти провели на австралійському корті 1 годину 22 хвилини. Американцю знадобилось два сети, щоб вибити українця з кваліфікації.

Дивіться також Сенсація з гірким присмаком: як Світоліна провалилась напередодні Australian Open – відеоогляд

36-річний Стаховський ніяк не міг впритул наблизитись до суперника у рахунку. У першій партії Сергій програв один гейм на своїй подачі та у підсумку віддав сет Вулфу – 6:3.

Трохи більший бій українець дав у другому сеті, який став останнім у зустрічі. Стаховський навіть лідирував у рахунку 2:4. Але чотири поспіль програні гейми не дозволили йому зрівнятись рахунок за партіями – 6:4 перемога представника США.

Останній танець

За матч Стаховський зробив 4 подачі на виліт. Тенісисти були бездоганними – нуль подвійних помилок. Для Сергія цей Australian Open швидше за все став останнім. Українець натякав на завершення кар'єри. Він вже поклав ракетку на поличку у виступах за збірну.

• Сергій став другим українцем, який покинув відбір Відкритого чемпіонату Австралії вже у першому колі. До цього Ілля Марченко у трьох сетах поступився японцю Йосуке Ватанукі.
  • Серед чоловіків боротьбу за потрапляння в основну сітку веде 24-річний Віталій Сачко, який пройшов далі на відмові бельгійця Зізу Бергса.