Що відомо про фільм Schumacher

Фільм називається Schumacher. Прем'єра присвячена до 30-річчя дебюту Міхаеля Шумахера у Формулі-1 на гран-прі Бельгії.

Варте уваги Будинок Шумахера виставили на продаж за 59 мільйонів євро: фото

Фільм був знятий за повного сприяння сім'ї та менеджменту Шумахера. Стрічка розповідає про кар'єру німецького пілота від картингу в Керпені до його рекордного сьомого чемпіонства у Формулі-1 у 2004 році.

Також у фільмі є інтерв'ю з його дружиною Корінною, двома дітьми Міхаеля – Міком та Джиною-Марією, а також колишніми суперниками.

Schumacher обіцяє архівні матеріали, що показують "багато граней його особистості".

Фільм мав вийти ще наприкінці 2019 року, але творці стрічки не вкладалися у терміни через великий обсяг архівного матеріалу. Тому вихід спочатку був перенесений на 2020 рік. У підсумку фільм вийде восени 2021-го.

  • Як відомо, Міхаель Шумахер продовжує битися за своє життя. У грудні 2013 року спортсмен отримав серйозну черепно-мозкову травму під час катання на лижах у французьких Альпах.
  • Колишній гонщик Формули-1 впав у кому і тільки після декількох операцій прийшов до тями у 2014 році. Шумахер продовжив курс реабілітації у власному будинку на березі Женевського озера.
  • У 2018 році з'явилася інформація, що Шумахер вже не прикутий до ліжка. Окрім того, повідомлялося, що Міхаель, ймовірно, проходив лікування з використанням стовбурових клітин. Точної інформації про стан 52-річного Шумахера немає.