Бразилець розповів про свою швидкість у коментарі Shakhtar News. За словами футболіста, над прискореннями він постійно працює на тренуваннях.

До теми: Наступає на п'яти Роналду: зірка "Шахтаря" встановив неймовірне швидкісне досягнення

Секрет швидкості

На його думку, секрету, який би розкрив його швидкість немає. До футболу Додо займався легкою атлетикою, яка допомогла йому на футбольному полі.

Феноменальну швидкість гравець розвинув у товариському матчі проти донецького "Олімпіка" – 34,2 км/год. Попередній найвищий показник становив 33,8 км/год, які Додо розвинув у матчі 1/8 Ліги Європи з "Вольфсбургом".

Хто залишається найшвидшим футболістом планети

Звання найшвидшого футболіста планети давно закріплено за нідерландцем Ар'єном Роббеном, який у матчі чемпіонату світу у 2014 році проти Іспанії розвинув швидкість у 37 км/год.

Додамо, що нідерландський ветеран футболу відновив кар'єру професійного спортсмена заради рідного клубу "Гронінген". Він вже встиг відзначитись голом за команду вперше за 18 років.

Хто такий Додо?

Вихованець бразильського "Корітіба", де у 2016 році у матчі проти "Крузейро" провів дебютний поєдинок. У 2017 році перейшов у "Шахтар". Але футболісту не вдалось закріпитись в основі, тому перейшов на правах оренди до "Гімарайнша". Проте, після року в оренді повернувся в Україну та став стабільним гравцем основного складу. Виступав за юнацьку та молодіжну збірні Бразилії.