"Шахтар може поступитись усім своїм суперникам"

Головний наставник Шахтаря Роберто Де Дзербі взяв участь у традиційній пресконференції напередодні стартового матчу групи Ліги чемпіонів. Італійський фахівець з повагою ставиться до наступного суперника "гірників".

Цікаво побачити Фанат-невдаха не зміг сфотографувати радість Роналду після голу за МЮ: емоційне фото

Де Дзербі відзначив високі швидкості та ритм гри Шерифа. Однак донецький клуб готовий до стартової гри єврокубків. Роберто зауважив, що його підопічних не треба зайвий раз мотивувати на матч проти клубу з Молдови. Хлопці добре розуміють важливість цього поєдинку.

Не слід думати, фаворити ми чи ні, слід просто бути дуже сконцентрованими на матчі, грати з нашою якістю й поважати суперника. Шахтар може поступитись усім своїм суперникам, але певен, що може і виграти в них усіх. Тому ми просто маємо думати про себе. Знаємо, як потрібно правильно готуватися до цих матчів, знаємо свою зброю, аби добре зіграти проти Шерифа,
– сказав італієць.

Втрата Соломона

У грі італійський спеціаліст не зможе розраховувати на Манора Соломона. Футболіст не зможе зіграти у матчі через національне свято в Ізраїлі. Манор не може їсти, пити чи працювати протягом 15 – 16 вересня.

Де Дзербі вже визначився із тим, хто замінить футболіста. Однак розкривати усі карти спеціаліст не захотів.

Фернандо або Мудрик змінить Соломона. Я вже знаю, хто саме, але не скажу,
– відповів Де Дзербі.