Крихов'як: Це було тяжке, але очевидне рішення

32-річний польський опорник змінив російський Краснодар на грецький АЕК. Таким вчинком Гжегож Крихов'як висловив свою підтримку Україні, яка потерпає від нападу російської орди.

До теми Наслідки "русского міра" після нападу на Україну: Краснодар покидають усі легіонери

Футболіст збірної Польщі пояснив своє рішення покинути чемпіонат країни-агресора. За словами Крихов'яка, таке рішення було логічним, адже він не міг виступати у Росії, коли в Україні гинуть люди.

Це було тяжке, але очевидне рішення. З початком війни я уважно стежив за тим, що відбувається в сусідній країні. Наслідки війни для всього світу, особливо для України, є і будуть величезними. Там гинуть звичайні люди, діти. На це складно дивитися, серце розривається, я не міг зробити інакше, тому пішов. Чи це був особистий протест? Не хочу так називати. Я відчував усередині, що це просто потрібно. З повним розумінням наслідків, які можуть впасти на мене. Це було моє моральне особисте рішення,
– заявив польський футболіст.

Поляк не очолював бунт на кораблі з назвою "Краснодар"

Гжегож спростував інформацію про те, що він був ініціатором бойкоту легіонерів Краснодара. Крихов'як запевнив, що ніколи у житті нікого не вмовляв покинути команду. Більшість гравців самостійно вирішили покинути чи розірвати контракт із російським клубом.

  • Щоправда, Крихов'як виступатиме за АЕК на правах оренди, яка розрахована до кінця червня 2022 року.
  • Футболіст вже встиг дебютувати у Греції.
  • Загалом у цьому сезоні за два клуби зіграв вже 18 поєдинків, у яких забив 5 голів та зробив 3 асисти.