13 січня у межах п'ятого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Рупольдингу, відбувся чоловічий спринт. У гонці взяли участь 105 спортсменів, серед них п'ятеро українців, пише 24 канал.

Без Підручного ніяк

У гонці не брали участь лідери української чоловічої команди Дмитро Підручний та Артем Прима. За їхньої відсутності найкращим у складі "синьо-жовтих" став Денис Насико, який з чистою стрільбою посів 39 місце.

За крок до залікової зони зупинився Тарас Лесюк – 41-й результат із одним промахом. Компанію Насику та Лесюку в гонці переслідування складуть Віталій Мандзин та Артем Тищенко, в яких 53 та 59 позиції на фініші.

На жаль, достроково завершив виступ в Рупольдингу Антон Дудченко, який після двох кіл штрафу показав результат за межами топ-60, а відтак не зможе виступити в гонці переслідування.

Виграв гонку норвежець Ветле Крістіансен, срібним призером став італієць Томмазо Джакомель, а бронзову нагороду здобув ще один норвежець Тар'єй Бьо.