Наполі – Барселона – 1:1

Гол: Осімхен, 75 – Левандовський, 60

Перший поєдинок між італійським Наполі та каталонською Барселоною хоч і не вирішував глобально долю путівки до чвертьфіналу, однак цілком міг стати визначальним у протистоянні цих двох клубів.

Барселона вперше за три роки забила в плей-оф Ліги чемпіонів

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а після перерви Барселона все ж відкрила рахунок. На 60-й хвилині Педрі знайшов Роберта Левандовського між захисниками Наполі, а польський нападник хитнув Жезуса та розстріляв Мерета.

Відео голу Левандовського

Утім, вже через 15 хвилин Наполі відновив статус-кво. Мартінес програв боротьбу один в один проти Осімхена і нігерійський форвард з пасу Ангісса прошив тер Штегена. У підсумку – нічия 1:1.

Відео голу Осімхена

Матч-відповідь між Барселоною та Наполі відбудеться на "Камп Ноу" 12 березня. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за Києвом.