Скористався помилкою воротаря

Мадридський клуб просто стер із футбольного поля суперника. Вже на 3-й хвилині "матрацники" розмочили нулі на табло та ще двічі м'яч побував у воротах господарів у другому таймі, повідомляє 24 канал.

Слід виділити другий гол Атлетіко. Коли атака Осасуни перетворила у гол в її ворота. Жоау Фелікс вибив м'яч зі своєї частини поля. Передачу підхопив Луїс Суарес, пробіг декілька метрів із м'ячем та пробив ледь не з центру поля. Нападник побачив, що голкіпер суперника вийшов далеко з воріт та наважився на постріл із такої солідної відстані.

Суарес розкішним голом подвоїв перевагу гостей. Крапку яскравій перемозі гостей поставив Анхель Корреа (0:3).

• Для уругвайського форварда Атлетіко Суареса це взяття воріт суперника стало вже 11-м у 33-х поєдинках сезону. За зіграний час тричі асистував партнерам по команді.
  • Атлетіко із 42 очками замикає четвірку найкращих команд сезону Ла Ліги.

Відеоогляд матчу Осасуна – Атлетіко (гол Суареса з 2:52)