Не гол, а цукерочка

28-річний форвард "трьох левів" тричі змушував голкіпера Албанії виймати м'яч із власної сітки воріт. І це все сталось вже у першому таймі.

Цікаво побачити Відбір на ЧС-2022: Італія і Швейцарія розійшлися миром, Англія і Польща розгромили суперників

Третій гол Гаррі Кейна став справжньою вишенькою на торті, який поставив яскраву крапку у матчі кваліфікації.

Нападник відчепився від опікуна та замкнув подачу з кутового. Кейн завдав удару у падінні з розвороту. Гаррі став автором голу-шедевру у поєдинку.

Відзначимо, що вже у першому таймі рахунок на табло був вже розгромний – 5:0 на користь господарів. Більше збірній у цьому матчі не забивали. Англія розтрощила Албанію.

Хет-трик дозволив Кейну стати рекордсменом у футболці збірної Англії. Футболіст Тоттенхема став найрезультативнішим гравець "трьох левів" в офіційних іграх, в активі Гаррі 39 м'ячів.

• Підопічні Гарета Саутгейта майже оформили путівку на чемпіонат світу-2022. Англійці за тур до завершення відбору лідирують у групі I, у їх доробку 23 очки. Найближчий конкурент, який є Польща, поступається трьома пунктами.
  • В останньому 10 турі Англія зіграє на виїзді проти Сан-Марино – аутсайдера групи.