Дебютний коштовний здобуток: Надія Гапатин виборола "срібло" на Кубку Європи зі сноубордингу

19 березня 2023, 11:03

Українська спортсменка здобула свою першу медаль на рівня Кубка Європи. Гапатин трішки не вистачило, аби вибороти "золото" змагань.

Надія Гапатин здобула "срібло" на Кубку Єропи зі сноубордингу у паралельному слаломі. У чоловічих змаганнях українці обійшлись без призових місць, пише 24 канал.

Варте уваги Українські русалки здобули другу нагороду на Кубку світу з артистичного плавання – відео

Стає все кращою та кращою

Українська сноубордистка здобула першу медаль у своїй кар'єрі на рівні Кубка Європи. Надія добилась цього у паралельному слаломі на етапі у італійському Рачінесі. Гапатин у перший день змагань дійшла до Великого фіналу.

У вирішальному заїзді Надія поступилась на 0,33 секунди Пії Шьоффманн, яка представляла Австрію. Таким чином, українка здобула "срібло" та завоювала другу медаль у сезоні. До цього 19-річна сноубордистка стала третьою на Універсіаді у Лейк-Плейсиді.

До речі, найкращий результат серед чоловіків у паралельному слаломі на етапі у Італії показав Василь Кашелюк, який закінчив змагання на шостій позиції.

Надія Гапатин на п'єдесталі пошани / НОК

Виступи українки на Кубку Європи

• Надія Гапатин провела четвертий сезон на рівні континентальних змагнаь.
  •  У попередньому сезоні найкращим результатом спортсменки на цьому рівні було 12-те місце на етапі у Буковелі.
  • Та от у сезоні 2022/2023 українка суттєво покращила свої результати. Спершу вона фінішувала восьмою у німецькому Гофхюгені у грудні 2022-го, а наприкінці сезону ще й здобула дебютну медаль на етапі в Італії.