Ліз Трасс: Я б його бойкотувала

Велика Британія та США ледь не найбільше серед усіх країн засуджують агресію Росії щодо України. Все це негативно впливає на російський спорт. Декілька клубів вже отримали санкції, якщо не безпосередньо вони, то їх президенти.

До теми Це важливіше за гру Ліги чемпіонів, – тренер МЮ про війну в Україні

Місце проведення фіналу Ліги чемпіонів теж тепер під питанням. Вирішальний поєдинок повинен прийняти російський Санкт-Петербург, але тепер може втратити цю можливість. Усе через події пов'язані між Росією та Україною.

Міністерка закордонних справ та міжнародного розвитку Великої Британії Ліз Трасс зробила різку заяву з проханням до англійських клубів. Трасс попросила команди не їхати на фінал Ліги чемпіонів, якщо він таки відбудеться у Росії.

Якби я була на їхньому місці, я б його бойкотувала. Особисто я б не хотіла брати участь у футбольному матчі в Санкт-Петербурзі з огляду на те, що творить путінський режим,
– заявила голова МЗС Великої Британії.

Раніше Велика Британія висловлювала своє занепокоєння щодо загострення ситуації між Україною та Росією. Міністерка спорту Великої Британії Надін Дорріс пообіцяла, що матиме розмову з відповідними керівними органами.

УЄФА у роздумах

В УЄФА наразі не винесли точного рішення після розгляду справи. В Асоціації оцінюють усю ситуацію, перш ніж ухвалити рішення щодо фінального матчу.

Не виключено, що фінал Ліги чемпіонів буде перенесений на "Уемблі", що у Лондоні.

Головний тренер Манчестер Юнайтед відповів на запитання про можливе перенесення фіналу. Ральф Рангнік не думає про фінал, адже лише 1/8 фіналу, але вважає, що припинення війни в Україні та військових дій Росії більш важливе завдання, ніж проведення матчу Ліги чемпіонів.