Вотфорд – Манчестер Юнайтед 4:1

Голи: Кінг, 28, Сарр, 44, Педру, 90+2, Денніс, 90+6 – ван де Бек, 50
Вилучення: Магвайр, 69
Нереалізований пенальті: Сарр, 11 (Вотфорд)

Вже на початку матчу господарі мали чудовий шанс забити. Після фолу на Кінгу у штрафному МЮ суддя вказав на пенальті. Сарр забрав м'яч до рук, але переграти голкіпера не зумів. Щоправда, м'яч після добивання від Кіко побував у ворота де Хеа.

Варте уваги Ювентус переміг Лаціо у матчі з двома пенальті та першим дублем у кар'єрі Бонуччі: відео голів

Арбітр матчу дав зрозуміти, що буде перевіряти взяття воріт на відеоповторі. Після перегляду суддя вказав, що потрібно перебити пенальті. До позначки знову підійшов Сарр та вдруге поспіль пробив у цей же кут воріт. Де Хеа не став змінювати щось та кинувся у той же кут – сейв іспанського воротаря.

У середині першого тайму Кінг таки забив та відкрив рахунок у матчі – 1:0.

Вже через декілька хвилин "червоні" дияволи могли забити. Але з ударом Рашфорда впорався воротар Фостер.

Не минуло десяти хвилин, як вже де Хеа видав яскравий сейв після пострілу Кінга.

Вотфорд може пришвидшити відставку Сульшера у МЮ

Після відпочинку команді Сульшера вдалось відквитати один гол. Роналду головою скинув м'яч на ван де Бека, який впритул розстріляв володіння Вотфорда – 2:1.

Вже у наступній атаці Роналду впав у штрафному суперника, вимагаючи пенальті. Але суддя навіть не став звертати увагу на Кріштіану.

Протягом двох хвилин дві класні нагоди змарнували гості. Спершу Фернандеш замкнув простріл, але м'яч після його удару пролетів поруч зі стійкою. А з ударом від Роналду впорався голкіпер господарів Фостер.

На 78-й хвилині МЮ таки забив. Але взяття воріт від Роналду було скасоване через офсайд.

• Команда Сульшера зазнала ганебної поразки від Вотфорда з рахунком 4:1.
  • Вотфорд із 13 очками йде 16-м Манчестер Юнайтед посідає 7 місце в АПЛ, маючи у своєму активі 17 пунктів.

Вотфорд – Манчестер Юнайтед: відеоогляд матчу