Англійський клуб серйозно придивляється до варіанту із повернення колишнього голкіпера команди. Це пов’язано із тим, що перший номер МЮ Андре Онана, який у липні 2023-го перебрався із міланського Інтера, пропустить декілька матчів "червоних дияволів" у поточному сезоні-2023/2024.

Оце так Форварду МЮ відкрито погрожували "зламати" його у наступному матчі збірних

Повернення "колишнього"?

Цей пропуск буде через те, що Онана вирушить зі збірною Камеруну на Кубок африканських націй, який відбуватиметься із 13 січня до 11 лютого вже нового 2024-го року. Якщо його національна команда дійде до фіналу змагань, то Андре пропустить аж 8 поєдинків МЮ.

Тому манчестерському клубу потрібно закрити цю прогалину у воротах у період відсутності Онана.

Тепер виникає лише питання, чи погодиться на це повернення сам 32-річний іспанський страж воріт, який після відходу із МЮ досі перебуває без клубу. У ЗМІ навіть була інформація, якщо Давід не знайде найближчим часом команди, то може повішати бутси на цвях.

Нагадаємо, що вкінці минулого сезону-2022/2023 дороги іспанського воротаря та МЮ розійшлись. Сторони не змогли вдарити по руках щодо нового контракту, адже "червоні дияволи" пропонували футболісту піти на зменшення зарплати – із 375 тисяч фунтів до 200-та тисяч за місяць. Однак така пропозиція не влаштувала чемпіона Англії.

  • Відзначимо, що Давід де Хеа має за своєю спиною 12 років у футболці Манчестер Юнайтед (із липня 2011-го по липень 2023-го), а це 545 зіграних поєдинків за "червоних дияволів" – 590 пропущених голів та 190 "сухих" зустрічей.
  • Разом із МЮ де Хеа здобув 8 трофеїв