Перший провал в Арсеналі: яку оцінку отримав Зінченко у програному матчі проти МЮ

5 вересня 2022, 10:18

Джерело:

WhoScored

Манчестер Юнайтед перервав переможну серію Арсенала у новому сезоні АПЛ. "Червоні дияволи" святкували впевнену перемогу на рідному стадіоні.

Невдале повернення після травми

Рятувальником "канонірів" не став Олександр Зінченко, який встиг відновитись від травми до поєдинку проти МЮ. Українець вийшов у стартовому складі Арсенала та навіть встиг покласти на п'яту точку зіркового новачка "червоних дияволів" Антоні.

Більше про гру МЮ завдав Арсеналу першої поразки у сезоні: Роналду знову "мовчить"

Зінченко провів на полі 74 хвилини та був замінений на Едді Нкетіа. Майже одразу з флангу, який до 74-ї хвилини захищав українець, був забитий третій гол Манчестер Юнайтед. Маркус Рашфорд оформив дубль.

МЮ переграло Арсенал з рахунком 3:1. Єдиний гол у футболці "канонірів" забив Букайо Сака.

Зінченко став одним із найгірших футболістів у складі обох клубів. Статистичний портал WhoScored оцінив дії Олександра лише у 5.9. Такий же бал отримав голкіпер лондонський клуб Аарон Ремсдейл та Еміл Сміт-Роу, який вийшов на заміну.

Футболіст збірної України вперше був так низько оцінений.

Нагадаємо, що через травму коліна Зінченко пропустив два попередні матчі Арсенала, у яких "каноніри" святкували перемоги.

МЮ – Арсенал: оцінки гравців / Скриншот із WhoScored

Попереду в Арсенала перший поєдинок у груповому раунді Ліги Європи, де команда Артети зіграє на виїзді проти Цюриха (8 вересня).

А от вже 11 вересня в АПЛ відбудеться справжнє українське дербі. Арсенал Зінченка прийматиме Евертон Віталія Миколенка.