Невдале повернення після травми

Рятувальником "канонірів" не став Олександр Зінченко, який встиг відновитись від травми до поєдинку проти МЮ. Українець вийшов у стартовому складі Арсенала та навіть встиг покласти на п'яту точку зіркового новачка "червоних дияволів" Антоні.

Більше про гру МЮ завдав Арсеналу першої поразки у сезоні: Роналду знову "мовчить"

Зінченко провів на полі 74 хвилини та був замінений на Едді Нкетіа. Майже одразу з флангу, який до 74-ї хвилини захищав українець, був забитий третій гол Манчестер Юнайтед. Маркус Рашфорд оформив дубль.

МЮ переграло Арсенал з рахунком 3:1. Єдиний гол у футболці "канонірів" забив Букайо Сака.

Зінченко став одним із найгірших футболістів у складі обох клубів. Статистичний портал WhoScored оцінив дії Олександра лише у 5.9. Такий же бал отримав голкіпер лондонський клуб Аарон Ремсдейл та Еміл Сміт-Роу, який вийшов на заміну.

Футболіст збірної України вперше був так низько оцінений.

Нагадаємо, що через травму коліна Зінченко пропустив два попередні матчі Арсенала, у яких "каноніри" святкували перемоги.

МЮ – Арсенал: оцінки гравців / Скриншот із WhoScored

Попереду в Арсенала перший поєдинок у груповому раунді Ліги Європи, де команда Артети зіграє на виїзді проти Цюриха (8 вересня).

А от вже 11 вересня в АПЛ відбудеться справжнє українське дербі. Арсенал Зінченка прийматиме Евертон Віталія Миколенка.