Манчестер Юнайтед – Арсенал 3:1

Голи: Антоні, 25, Рашфорд, 66, 75 – Сака, 60

Поєдинок розпочався з атаки МЮ, але оборона "канонірів" зіграла надійно. Відзначимо, що встиг відновитись від травми Олександр Зінченко, який вже традиційно розмістився на лівому фланзі оборони, пише 24 канал.

До теми Зінченко відновився від травми: українець допоможе Арсеналу здолати МЮ

Еріксен пробив в один дотик з-за меж штрафного. Крістіану не вистачило лічених сантиметрів, щоб стати автором фантастичного голу.

Арсенал відповів результативно. Вже через чотири хвилини м'яч побував у сітці воріт "червоних дияволів". Мартінеллі пробив у кут воріт після передачі від Сака. Однак "каноніри" зарано почали святкувати. Після перегляду ВАР суддя скасував взяття воріт МЮ через порушення правил в атаці.

Тому першими забили господарі. Рашфорд віддав на Антоні, який пробив повз Ремсдейла. Результативний дебют в МЮ – 1:0.

Сака продемонстрував свою техніку, увірвався у штрафний МЮ, але пробив повз ворота.

Через декілька хвилин знову у центрі уваги був активний Сака. Гравець Арсенала перевірив на міцність каркас воріт господарів.

На 60-й хвилині підопічні Артети змогли зрівняти цифри на табло. М'яч відскочив від захисту господарів до Сака, який забив перший гол Арсенала у зустрічі – 1:1.

Недовго раділи гості. Вже через шість хвилин Манчестер Юнайтед вдруге у цьому матчі повів у рахунку. Рашфорд після передачі від Фернандеша вивів команду уперед – 2:1.

МЮ – Арсенал / Фото з твітеру "червоних дияволів"

Після екватора поєдинку Рашфорд оформив дубль. Еріксен не став діяти егоїстично, віддав передачу на партнера по команді, тому залишалось лише влучити у ворота Арсенала – 3:1.

Третій гол гості пропустили після ряду замін від Артети. Мікель зняв із гри Зінченка, з флангу якого якраз і забили третій м'яч.

Як не старався Арсенал, але врятуватись від поразки не вдалось.

Манчестер Юнайтед блискуче зіграв проти Арсенала та завдав команді Артети першої поразки у новому сезоні АПЛ – 3:1.

• Навіть поразка від МЮ не скинула Арсенал із вершини таблиці АПЛ. "Каноніри" з 15 очками після шести турів йдуть першими.
  • Клуб із Манчестера наближається до зони Ліги чемпіонів – 5-те місце та 12 балів.