Талановитий боєць UFС більше не хоче, аби його пов'язували з Росією та називали громадянином цієї ворожої країни. Дагестанець наразі проживає у Великій Британії, а точніше у Манчестері.

До теми "Справжня патріотка вєлікой страни": відома тенісистка намагається позбутись паспорта Росії

Мокаєв: Будь ласка, просто залиште навпроти мого імені Дагестан під час наступного бою

Мухаммад Мокаєв виклав на своїй сторінці у твітері кадр із трансляції, коли організатори змагань робили його презентацію перед початком поєдинку. Біля його місця народження було написано Дагестан, а також Росія.

Боєць підкреслив країну-терориста та попросив організаторів UFC наступного разу не писати у цій графі таку країну, як Росію.

Мені це не подобається. Будь ласка, просто залиште навпроти мого імені Дагестан під час наступного бою,
– зауважив Мокаєв.


Мухаммад Мокаєв хоче відректись від усього російського / Фото з твітеру бійця

На цьому все не закінчилось. Мокаєв продовжив діалог із підписниками у коментарях під цим твітом. Боєць поставив діагноз усім росіянам.

Мокаєв зізнався, що зіткнувся у Росії зі расизмом та заявив, що росіяни погано ставляться до мусульман. Також його обурила ситуацію з тим, що у цій ворожій країні організували протести проти будівництва мечеті у Москві. Мухаммад зазначив, що ніколи не стикався із такими інцидентами у Великій Британії.

Боєць UFC додав одну деталь. Його тренер є росіянином, тому він нічого немає проти цього народу. Але більшість із росіян він називає расистами, які продовжують з ненавистю ставитись до нього навіть, коли той вже представляє іншу країну.