"Намагалися зберігати спокій, але здригнулися, коли стало відомо, що ці нелюди почали стріляти по дитячих лікарнях. А тут ще пройшла інформація, що в теорії може бути виїзд Динамо на благодійні матчі. Нам кажуть: "Якщо ви народите в Києві, потім виїхати буде складно". Загалом, переконали", – розповів динамівець.

Я ж капітан. Ми з пацанами були всі разом, і я поїхав першим. Втім, всі хлопці мене зрозуміли і підтримали. Переконав і дружину, а коли, вже за кордоном, ми побачили ці кадри з маріупольського пологового будинку, Аня просто розридалась. Совість, звичайно, мучила. Але як я міг вчинити? У нас троє маленьких дітей, дружина в положенні. Як однієї впоратися за кордоном? Та й закон я не порушував – виїхав на правах багатодітного батька,
– зізнався Сидорчук.

Родина капітана Динамо виїхала у Румунію, де максимальну допомогу сім'ї надав головний тренер "біло-синіх" Мірча Луческу. Сидорчук вдячний "Містеру" за підтримку та румунам за теплий прийом.

  • Динамо отримало дозвіл на виїзд із України заради благодійних матчів. Перша зустріч відбудеться у вівторок, 12 квітня, проти варшавської Легії. Усі зароблені кошти підуть на потреби біженців.
  • У перші дні війни Луческу виїхав із України, повернувшись у рідну Румунію. Хоча сам "Містер" у коментарі зазначав, що не покине країну.