Срна: Мої двері завжди будуть для нього відчинені

Через війну італійський спеціаліст достроково розірвав співпрацю з Шахтарем. 11 липня стало відомо, що Роберто Де Дзербі попрощався з "гірниками" за обопільною згодою обох сторін.

Читайте також Рома проїхалась по беззубому Шахтарю, "гірники" зазнали розгрому: відеоогляд

Директор з футболу у донецькій команді Даріо Срна розповів про останню розмову Де Дзербі. Він повністю розуміє таке рішення італійського фахівця. Шахтар та Роберто розійшлись мирно потиснувши руки.

Срна запевнив, що його двері завжди відчинені для колишнього наставника "гірників, тому Даріо впевнений, що у майбутньому дороги Де Дзербі та Шахтаря можуть знову перетнутись.

Я розумію його вибір. Роберто – хороша людина, і коли він сказав мені, що хоче розірвати контракт, я пообіцяв йому, що ми зустрінемося знову. Мої двері завжди будуть для нього відчинені. Я впевнений, що це було не "Прощавай", а скоріше, "До побачення",
– сказав Срна.

Новим клубом у тренерській кар'єрі Де Дзербі міг стати клуб французької Ліги 1 – Марсель. Однак керівництво команди забракувало італійського наставника через незадовільні результати на чолі Шахтаря. Тому Роберто продовжує шукати собі новий клуб.

Кар'єра Де Дзербі у Шахтарі: головне

  • 43-річний наставник прийшов у Шахтар наприкінці травня 2021 року. Де Дзербі уклав був 2-річний контракт, але не допрацював його до кінця.
  • На чолі донецького клубу провів 30 матчів, у яких команда здобула 20 перемог, розписала 5 мирових та зазнала 5 поразок. "Гірники" забили 65 голів. Натомість пропустили 26 м'ячів.
  • Спершу італієць заявляв, що готовий працювати у Шахтарі безкоштовно та піти на це заради того, щоб залишитись на тренерському містку "гірників".
  • Однак тепер їх дороги розійшлись. Слова, що матч проти Хайдука став для нього останнім у Шахтарі, стали реальністю.