Соловей: Я безмежно фартова

Українка взяла участь у жіночому омніумі. Вона виступила у трьох з чотирьох етапів омніуму, і хоча не здобула великої кількості очок перед вирішальним етапом, продовжувала змагатися за високі місця.

Читайте також Старікова у вольовому стилі принесла Україні другу медаль Мультиспортивного Євро-2022

Завершальним етапом омніуму стала гонка на очки. На жаль, для Соловей вона закінчилася достроково. Спортсменку відразу госпіталізували після зіткнення.

За 33 кола до кінця Анна в'їхала у завал велосипедисток, що впали попереду неї. І невдало приземлилася: на повторі було видно, як українка зробила сальто та впала на спину.

На щастя, велосипедистка знаходилася при тямі після падіння. Вона хотіла самостійно підвестися на ноги, але їй це самостійно не вдалося.

Я безмежно фартова. Падіння було дуже сильним, гематома на голові та ребрах. При падінні – забій ребер та нестача кисню, бо я не змогла самостійно вдихати, а також знепритомнення. Потім я прокинулась вже під кисневою маскою. Перше, чому я зраділа – це тому, що відчувала ноги і руки. Перше, що мене тривожило – чи не розірвали мені ребра якісь органи чи легеню, таке відчуття, наче ніж в ребра проштрикнули. Я сильно вдарилась головою, тож була щаслива не відчувати такий же біль і в шиї – значить, шия не зламана,
– розповіла Анна.

Що відомо про спортсменку

  • На цьому турнірі українка закінчила лише одну гонку – на очки, де посіла сьоме місце.
  • Соловей – чотириразова чемпіонка Європи в гонках на шосе та треку. Переможниця Європейських ігор у Міньку в гонці за очками.
  • Також в активі української велосипедистки – срібна медаль чемпіонату світу з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці із роздільним стартом.