У рамках 33 туру чемпіонату Туреччини "Різеспор" українців Гармаша та Морозюка зустрічався із "Єні Малатьяспором", пише 24 канал.

Варто побачити: Українець Ковталюк забив переможний гол у ворота принципового суперника "Динамо": відео

Не без допомоги українця

Рахунок було відкрито на 29-й хвилині. Участь у голі взяв Микола Морозюк, який виконав хорошу передачу прямо на голову Шкоди – 1:0.

Вже за 3 хвилини Болдрін подвоїв перевагу, а Шкода на 36 хвилині оформив дубль вдало реалізувавши 11-метрову позначку.

Морозюк провів на полі весь поєдинок, а Денис Гармаш відіграв 69 хвилин, за які запам'ятався лише гірчичником.

Завдяки перемозі "Різеспор" майже оформив прописку в еліті на наступний сезон. Він посідає 15 місце із 35 очками.

Додамо, що у січні минулого року Морозюк перейшов в "Різеспор" на правах оренди до кінця сезону, а по завершенні якого підписав з турецьким клубом повноцінний контракт.