Молодіжний чемпіонат Європи-2023 з футболу прийме одразу дві країни – Румунія та Грузія. Усі свої матчі групового раунду збірна Україна проведе у румунському Бухаресті.

До теми Україна починає шлях на Олімпійські ігри: все, що потрібно знати про молодіжне Євро-2023

Де переглянути матчі команди Ротаня

Вже 21 червня на команду Руслана Ротаня чекає перша гра групового раунду Євро-2023 проти Хорватії. Поєдинок розпочнеться на стадіоні "Жулешті" о 19:00 (з київським часом).

Усі поєдинки молодіжного чемпіонату Європи-2023 з футболу покаже наживо сайт Суспільне Спорт. Також переглянути матчі нашої "молодіжки" на Євро-2023 можна у прямому ефірі на регіональних каналах Суспільного, які доступні на відеосервісі MEGOGO та платформі Volia TV.

Календар матчів України U-21 у груповому раунді Євро-2023:

  • 21 червня, 19:00. Україна – Хорватія
  • 24 червня, 19:00. Румунія – Україна
  • 27 червня, 21:45. Іспанія – Україна

Нагадаємо, що наша молодіжна збірна підсилилась одразу чотирма футболістами головної команди країни. Анатолій Трубін, Георгій Судаков, Михайло Мудрик та Владислав Ванат прибули у розташування "молодіжки" після матчів за національну команду Сергія Реброва.

Відзначимо, що під питанням участь на Євро-2023 Мудрика. Михайло отримав травму та відчуває біль у литковому м'язі. Вінгер Челсі накульгуючи прибув у молодіжну збірну. Тому футболіст може пропустити, як стартовий матч України на молодіжному Євро-2023, так і весь турнір.