Україна – Північна Ірландія 3:0

Голи: Бабогло, 68, Ісаєнко, 70, Кухаревич, 74

Варте уваги Матч Швейцарія – Україна скасовано: яке рішення може прийняти УЄФА

Поєдинок з Північною Ірландією був для української "молодіжки" матчем престижу, оскільки з турнірної точки зору він нічого не вирішував. Україна втратила шанс вийти на Євро, пише 24 канал.

Ближче до середини другого тайму українці збільшили темп й один зі стандартів приніс успіх. На 68-й хвилині Вантух подав кутовий, а Бабогло в падінні головою відкрив рахунок.

Не минуло й двох хвилин, як "синьо-жовті" збільшили свою перевагу. Флангову передачу Стецькова використав Ісаєнко – 2:0.

Та й на цьому підопічні Руслана Ротаня не зупинилися. На 74-й хвилині Кухаревич скористався помилкою оборони та голкіпера і з середньої дистанції вразив порожні ворота.

Молодіжна збірна України завершила свій шлях у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21). Українці посіли третє місце.