Романчук: Завдання було віддатись повністю

Титулований український палець розповів про свого батька, який захищає Україну у лавах Збройних Сил України. Михайло наголосив, що попри будь-які складнощі його земляки не здадуться.

До речі Плавець Романчук пояснив, чому не варто розмежовувати спорт та політику

Завдання було віддатись повністю. Я це і зробив (на дистанції 800 метрів), і сил узагалі не залишилось. Мій батько зараз захищає нашу країну разом із усіма іншими військовими – ЗСУ, Нацгвардією,
– сказав Михайло.

"Єдине, що я можу зараз зробити, – це показувати високі результати, показувати, на що здатен український народ, що ми боремось до кінця, незважаючи на ситуацію в країні, ми боремось до перемоги", – додав спортсмен.

Що відомо про плавця

  • З Олімпіади-2020, яка відбулась у Токіо, Михайло привіз одразу дві нагороди. На дистанції 1500 метрів вільним стилем українець здобув "срібло", а на 800 метрах вільним стилем став третім.
  • Романчук боротиметься за другу медаль на Чемпіонаті світу з плавання в Будапешті. Михайло пройшов у фінал 1500 метрів вільним стилем на турнірі.
  • Плавець також змагатиметься ще на двох дистанціях чемпіонату світу з водних видів спорту: у запливах на 5 та 10 кілометрів на відкритій воді.