"Леви" одними з перших вийшли з літньої відпустки та розпочали підготовку до нового сезону. Команда навіть встигла зіграти перший спаринг з Агробізнесом (1:1).

До теми Грати вони повинні "через не можу", – Маркевич оцінив перший матч після повернення у Карпати

Таємний форвард з Бразилії

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич прокоментував кадрові зміни в команді. "Зелено-білі" очікують прибуття ще одного бразильського форварда, який повинен підсилити атакувальну ланку. Проте прізвище таємничого нападника Маркевич не захотів називати.

"Вже заключили контракти з тими кого хотіли і тепер на зборі в Ужгороді в контрольних матчах награватимемо склад. Ще є трохи часу для експериментів, але слід зазначити, що новачків дуже багато.

На днях в розташуванні Карпат повинен з'явитися вже третій бразилець. За амплуа він – нападник. Ми зацікавлені в фактурному форварді, бо Ігор Невеш, котрого вже підписали – середнього зросту.

А той гравець, якого ми очікуємо чимось нагадує свого земляка Батісту, що свого часу багато забивав за Карпати. Прізвище не називатиму, ось узаконимо з ним ділові стосунки, тоді й поговоримо на цю тему більш детально", – сказав Mаркевич.

Кадрова революція Карпат

  • Нагадаємо, що після завершення сезону Карпати вказали на двері 15 футболістам.
  • На заміну гравцям, що вибули, "леви" підписали велику кількість новачків, але офіційно їхні прізвища ще не оголошували.
  • Відомо, що це переважно футболісти харківського Металіста. Також львів'яни підписали двох бразильців: хавбека Едуардо Сантуша з польської Радуні та форварда Ігора Невеша з Аль-Хамра (ОАЕ).