Минулий сезон-2022/2023 став останнім у Карпатах для одразу 15 футболістів. Мирон Маркевич, який нещодавно очолив команду, буде майже з нуля будувати новий колектив з міста Лева.

До теми Маркевич отримає гравців, яких хоче: директор Карпат пролив світло на кадрові зміни у складі

Кардинальна чистка складу

"Леви" попрощались із орендованими гравцями: Юрієм Тлумаком, Олексієм Хобленком, Іваном Бобком, Данилом Книшем та Сергієм Горбуновим.

Також львівську команду покинули – Роман Льопка, Валерій Болденков, Дмитро Махнєв, Ігор Дуць, Владислав Приймак, Олег Лень, Ростислав Тарануха, Іван та Микола Когути та Олександр Климець.

Нагадаємо. що Карпатам не вдалось вийти в УПЛ за підсумками сезону-2022/2023 Першої ліги України. Після чого у відставку пішов Андрій Тлумак, який залишиться працювати на благо клубу.

Маркевич ж амбіційно відгукується про команду та про те, що сезону вистачить, аби підійняти команду в українську еліту. Наразі офіційно невідомо, яким буде тренерський штаб легендарного наставника. ЗМІ прогнозують, що одним із його помічників буде його син Остап Маркевич.

Також преса сватаю у Львів багато гравців, особливо із харківських Металістів. Наприклад, 19 червня з'явились чутки про перехід одразу чотирьох футболістів із Металіста та Металіста-1925: Юрія Романюка, Єгора Картушова, Єгора Демченка та Богдана Пороха. Але офіційної інформації поки що немає.

Раніше повідомлялось, що Карпати підпишуть контракти щонайменше із 11 новими футболістами.