Мирон Маркевич 9 років життя віддав харківському Металісту. Всі найбільші успіхи харків'ян пов'язані з іменем досвідченого українського тренера. Після тривалої перерви Мирон Богданович побував на Харківщині та відвідав стадіон та базу клубу, який став для нього рідним.

До теми Маркевич не виключає об'єднання двох українських клубів із Харкова

Харків'яни поставили окупантів на місце

Не дивлячись на постійні обстріли росіян Харків продовжує жити. Підтвердженням цього став ветеранський турнір, у якому взяв участь Маркевич.

"Я дуже хотів приїхати до Харкова, там маю багато друзів, хотів з усіма побачитися. А тут ще такий привід добрий – ветеранський турнір. Я задоволений усім.

Звичайно, видно сліди обстрілів, особливо в центрі. Але ж треба знати харків'ян! Вони поставили окупантів на місце та не дали захопити місто. Зараз Харків оживає, футбол повертається – розпочався турнір ветеранів. Я сподіваюся, що у Харкові все буде гаразд. Для мене це особливе місто", – розповів Маркевич.

Базу відновлять після закінчення війни

Також 72-річний тренер відвідав стадіон та базу Металіста.

"Одразу наринула ностальгія, адже я тут працював дев'ять років. Було приємно побачити, що газон та поле в ідеальному стані.

Також я був на базі Металіста. На жаль, туди ракета прилетіла. Але я думаю, як війна закінчиться, базу швиденько відновлять", – сказав Маркевич.